Foltorja nesër shkon në Fushë-Krujë

Aktualitet

Njoftim.

Neser, diten e marte me date 16 nentor ora 17:00, ne Kinemane e qytetit te Fushe Krujes do te mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?