Sot mbahet Foltorja e Sarandës

Aktualitet

Ish lideri demokrat, Sali Berisha, njoftoi mbajtjen e Foltores së Sarandës të premten në orën 17:00. Takimi do të mbahet në Hotel Mediterranean.

Njoftim:

Nesër, ditën e premte me datën 12 nëntor në ora 17:00 në qytetin e Sarandës në Hotel Mediterranean do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Sarandës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?