Berisha: Ditën e martë në Pallatin e Kulturës “Lasgush Poradeci”

Aktualitet

Sali Berisha ka njoftuar në faqen e tij në facebook  orën dhe vendin e takimit të radhës të “Foltores”.

Nesër ditën e martë me datën 9 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës Lasgush Poradeci të Bashkisë së Pogradecit do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”, shkruan Berisha.

Ja postimi i plotë:

Njoftim!

Nesër ditën e martë me datën 9 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës Lasgush Poradeci të Bashkisë së Pogradecit do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Pogradecit të marrin pjese. Vetëm të bashkuar fitojmë! sb

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?