Përçarja ju shërben komunistëve. Unë jam me PD për një opozitë të fortë

Politike

Nga Naim Hasani

Te dashur demokratë dhe demokrate bashkekombas kudo qe jeni!
Shume nga juve me beni pyetjen “ne krahun e kujt je ne kete situate qe po kalon partia kryesore e opozites ne Shqiperi?”
Motra dhe vellezer.
Une jam me Partine Demokratike. Jam per Shqiperine demokratike, per nje opozite te forte, per nje fitore sa me te shpejte dhe historike.
Perçarja ju sherben komunistave. Bashkimi i sherben lirise dhe demokracise, kombit dhe atdhedashurise.
Zoti e bekofte Shqiperinë dhe Partine Demokratike. Zoti e bekofte shpirtin e qendreses antikomuniste.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?