Plas sherri në Elbasan, dy të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thikë

Aktualitet

Një incident me dy të rinjve ka ndodhur mesditën e sotme në ‘Parkun Rinia’ në Elbasan ku pas një konflikti për motive të dobëta ata filluan të godasin njëri-tjetrin me thikë e sende të forta.

Sipas raportimit të Policisë shtetasit janë S. C., 29 vjeç dhe B. B., 27 vjeç, banues në Elbasan të cilët pas konfliktit kanë marrë dëme të lehta.

Mësohet se grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të incidentit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?