NTM Princ Leka bëri një vizitë zyrtare në Hungari

Shkrime
Me ftesë të Qeverisë së Hungarise, Princi Leka zhvilloi takime te perzemerta. 🇭🇺
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Gjate vizitës në Budapest, NTM Princ Leka, pati takime me personalitete të ndryshme botërore si Prince Michael of Kent, HRH Fahad Al-Thani etj, dhe mori pjesë në mbremjen gala të organizuar në parlamentin Hungarez.
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?