Foltorja zhvendoset në Durrës

Politike

Ish-kryeministri dhe lideri historik i PD, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së radhës në Durrës.

Njoftim!

Ditën e mërkurë më datën 29 shtator në ora 18:00 në sallën e Pallatit të Kulturës ‘Aleksandër Moisiu’ në Durrës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Durrësit të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?