Karantinohet Vladimir Putin

Bota

Vladimir Putin ka njoftuar se do të duhet të zbatojë një regjim izolimi për ca kohë, raportoi RIA, sepse rastet e Covid janë zbuluar në mjedisin e tij.

Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan këtë javë për të marrë pjesë në takimet e sigurisë, por do të marrë pjesë në një telekonferencë, tha Kremlini.

Të hënën, Presidenti i Rusisë priti në Moskë homologun e Sirisë Bashar al-Assad dhe në Kremlin atletët e ekipit Paralimpik rus. g.v/abcnews.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?