Shpërthim në një kompleks apartamentesh në SHBA, ka të lënduar

Bota

Të paktën katër persona kanë mbetur të plagosur gjatë shpërthimit të një kompleksi apartamentesh në zonën e Atlantas.

Sipas mediave të huaja, autoritetet kanë evakuuar të gjithë banorët e bllokuar.

Shkaku i shpërthimit dhe i zjarrit më pas ende nuk dihet, ndërsa policia është duke punuar në këtë drejtim.

 

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?