Nga sot e përgjatë gjithë javës vaksinim masiv për moshat +18 vjeç

Aktualitet

Duke nisur nga sot dhe përgjatë gjithë javës qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura për çdo qytetar mbi 18 vjeç.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi në rrjetet sociale thekson se qendrat do të jenë të hapura deri në orën 20:00.

MESAZHI I MANASTIRLIUT
🗓 Nis sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç 👍🏼
👉🏼 Me kartën e identitetit mund të paraqiteni në qendrën tuaj shëndetësore ose në qendrën më të afërt të vaksinimit, përgjatë gjithë javës, nga mëngjesi deri në 8 të mbrëmjes, për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid👍🏼
#RuajShëndetin

219194163 349892046507638 6679084910425068254 N

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?