Vritet me armë zjarri një person pranë Gjykatës së Tiranës

Aktualitet

Një person është vrarë mesditën e sotme në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Burime nga vendi i ngjarjes kanë bërë të ditur se ka mbetur i plagosur edhe Adriatik Cama, ish-prokuror.

Në tavolinë me viktimën ishte dhe ish-prokurori Adriatik Camaj, me profesion avokat. Ai është avokati i Nevaldo Hajdaraj, që vrau të riu Klodian Rasha.

Një ditë më parë prokuroria kërkoi 13.4 vite burg për policin Nevaldo Hajdaraj.

Image
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments