Vritet me armë zjarri një person pranë Gjykatës së Tiranës

Aktualitet

Një person është vrarë mesditën e sotme në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Burime nga vendi i ngjarjes kanë bërë të ditur se ka mbetur i plagosur edhe Adriatik Cama, ish-prokuror.

Në tavolinë me viktimën ishte dhe ish-prokurori Adriatik Camaj, me profesion avokat. Ai është avokati i Nevaldo Hajdaraj, që vrau të riu Klodian Rasha.

Një ditë më parë prokuroria kërkoi 13.4 vite burg për policin Nevaldo Hajdaraj.

Image