Në Fier 35 persona votuan për 91, në Korçë 23 persona votuan për 63

Aktualitet

Kryqëzimi i të dhënave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vazhdon të prodhojë të dhëna interesante.

Këtë herë këto të dhëna vijnë për qarkun e Fierit dhe të Korçës.

Kështu, sipas të dhënave paraprake, në qarkun e Fierit janë 35 persona që kanë dhënë shenjat e gishtit për 91 votues.

Ndërkohë, në qarkun e Korçës, janë 23 persona që kanë dhënë shenja gishtash për 63 votues.

Pavarësisht këtyre të dhënave, Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve i ka rrëzuar të gjithë ankimet e bërë nga Partia Demokratike deri më tani.

0 0 votes
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments