LSI: Kutia ku futi dje duart KQZ me probleme, masakra e procesit vazhdon!

Politike

Ardit Cela: Perla e radhës nga QV. 3445, kutia ku KQZ futi duart dje duke vazhduar masakren e procesit.Ne procesverbalin e marrjes ne dorezim raportohen 738 flete votimi te terhequra!Ne procesverbalin e mbylljes se votimit raportohen 700 flete votimi!Nderkohe qe raportohen 310 votues, dhe flete votimi 314.A keni akoma dyshime?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?