Dinamo në Kategorinë Superiore pas 9 vitesh, Presidenti Meta uron: Një emër i madh i futbollit tonë

Sport

Presidenti Ilir Meta ka uruar ekipin e Dinamos për ngjitjen në Kategorinë Superiore pas 9 vitesh në Kategorinë e Parë.

Presidenti Meta me fanellen e DinamosMeta ka pozuar me disa nga legjendat e Dinamos në vite, si Sulejman Demollari, Ilir Përnaska, Mujo Tagaj, Halit Gega dhe Ermal Tahiri , teksa shkruan se Dinamo është një emër i madh i futbollit tonë kombëtar, burim krenarie dhe symbol i vlerave më të mira sportive.

“Shumë urime Dinamos për rikthimin në Superiore!

Një emër i madh i futbollit tonë kombëtar, burim krenarie dhe simbol i vlerave më të mira sportive”, shkruan Meta.

184664238 4010670642312512 6418265288389128317 n
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?