Agnelli uron Interin për titullin kampion

Sport

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka uruar zyrtarisht Interin pasi u shpall kampion i Serisë A për sezonin 2020/21. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Twitter”, kreu i klubit bardheblu ka shkruar:

Well done Steven! Happy for you and proud of being your loyal opponent on the pitch and friend off the pitch.
We’ll be back…@inter

“Bravo Steven! Të lumtur për ju dhe krenar që jeni kundërshtari juaj besnik në fushë dhe shokë jashtë fushës. Ne do të kthehemi…”, ka shkruar Agneli.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?