Mijëra mbështetës të LSI janë nisur nga të gjitha rrethet e Shqipërisë…

Politike

Lëvizja Socialiste për Integrim, ditën e sotme do të mbajë mitingun përmbyllës të kësaj fushate elektorale. Mbështetja e simpatizantëve të LSI në të gjithë vendin gjatë gjithë fushatës ka qenë e jashtëzakoshme.

Edhe në mitingun përmbyllës që do të zhvillohet sot në orën 18:00 me mijëra mbështetës janë nisur nga të gjitha rrethet e Shqipërisë, për të dëshmuar forcën e madhe politike, me energji rinore dhe me një kurajo të jashtëzakonshme kundër sistemit kriminal dhe oligarkik të kryeministrit Rama.

Mijëra mbështetës të LSI janë nisur nga Shkodra, Kukësi, Korça, Elbasani, Gjirokastra, Fieri, Lezha dhe gjithë rrethet e Shqipërisë.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments