Gerti Fregjaj: Shteti ka rënë tashmë.

Shkrime

Shteti ka rënë tashmë. Fitorja e çdo shqiptari është ndryshimi i ksaj qeverie antishqiptare e cila nuk ka lënë të keqe pa bërë..së fundmi vodhi edhe të dhënat personale të qytetarëve shqiptar nga e-albania dhe nga sistemi Tims, për ti kaluar në shtabet elektorale të partisë socialiste.

Me anë të informacioneve që kanë.. ata mund të vjedhin gjithshçka duan nga jeta jonë.. llogaritë bankare, privatsinë, e çdo gjë tjetër.. Llogaridhënia & Analiza e pushtetit kriminal aktual prej 8 vitesh, 96 muaj abuzime e dështime në çdo drejtim bëhet më 25 prill.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Merini gjithshçka çfarë ju japin e çfarë do tju japin janë tuajat ju takojnë me ligj dhe pjesen tjetër ju a kanë vjedhur ju.. në shëndetsi, arsim, siguri, ekonomi, papunsia, etj.. 25 prilli është beteja e njerzëve të ndershëm kundra bandës kriminale në pushtet e cila punon për 100 persona.. 90 % e shqiptarëve ndihen jetim në çdo drejtim, pa shtet, pa përkrahje, pa siguri për të ardhmen e fëmijëve tanë.

Më 25 prill voto Partinë Demokratike Nr. 9 për ti dhënë oksigjen vetes, familjes mbi të gjitha shpresë fëmijëve tanë.. ⏳⚖🇦🇱🇦🇱✌✌🇦🇱🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?