Rama: Sot kalojmë mbi 300,000 vaksinime të kryera

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se në fundjavë nis vaksinimi i operatorëve turistikë.

‘Sot kalojmë mbi 300,000 vaksinime të kryera dhe në fundjavë nisim vaksinimin e operatorëve turistikë’- shkruan Rama.

Manastirliu: Ditën e shtunë vijnë dhe 40 mijë doza të AstraZeneca nga COVAX.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments