Tabaku: Padurim te shqiptarët për ndryshimin e kërkuar

Aktualitet Politike

Jorida Tabaku, kandidate e PD në Tiranë, ka konstatuar në takimet e saj se ka shumë padurim ndër qytetarët për të provuar një qeverisje ndryshe.

May be an image of 12 njerëz, fëmijë, people standing dhe ambiente të jashtme

Sa më shumë afrohet 25 prilli aq më të paduruar janë shqiptarët për të përkthyer në votë ndryshimin e kërkuar.Ka dëshirë dhe domosdoshmëri për t’i dhënë mundësinë një kryeministri që ka provuar se punon për shqiptarët. Rama në 8 vjet nuk ka punuar për askënd përpos vetes së tij

May be an image of 5 njerëz, people sitting, people standing dhe ambiente të jashtme

.Familjet shqiptare janë më të varfëruara, qytetarët janë të lënë pasdore. Shqipëria do të ndryshojë për mirë në 25 prill kur do të votohet numri 9.Voto PD! Voto numrin 9! Shqipëria Fiton! Qytetari Fiton! Familja Fiton!#shqiperiafiton #familjafiton #qytetarifiton

May be an image of 7 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme
May be an image of 5 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?