Modelja bën deklaratën bomb për futbollistin e Premier League

Stil/Jetë

Modeleja braziliane Jacqueline Pineiro ka bërë akuza të forta kundër një futbollisti të Premier League, të cilin ajo nuk e përmend me emër.

Sipas bukuroshes bjonde nga Brazili ajo kishte pas një marrëdhënie dy vjeçare me futbollistin i i cili është i martuar.

Image

Ai e ka lënë shtatzënë dhe që atëherë ai shmang atë dhe nuk merr pjesë në edukimin e vajzës së tyre as financiarisht.

‘Ai më dërgonte mesazhe kur ishte në muajin e mjaltit. Ai u betua për dashuri të përjetshme, duke më thënë se nuk do të më linte kurrë dhe se do të më blinte dhe një apartament. Ai më siguroi që martesa e tij nuk do të thoshte gjë dhe nuk më lejonte të thoja se isha e lirë sepse ai ishte shumë xheloz’ duke shtuar:

“Kur i thashë se isha shtatzënë, nuk e prisja ta merrte aq keq sepse ai gjithmonë më thoshte se dëshironte që ne të bënim fëmijë. Ne u përpoqëm të pajtoheshim ai do të jepte një kontribut financiar. Pas tre muajsh, gruaja e tij mbeti shtatzënë dhe që atëherë ai bëri sikur nuk ekzistoja dhe nuk më njihte. Unë kurrë nuk kam marrë një telefonatë. Kur linda dhe vajza jonë ishte gjashtë muajshe, një menaxheri i tij ra në kontakt me mua dhe më ofroi një shumë të caktuar në mënyrë që të mos zbuloja kurrë se ai ishte babai i saj. Shuma ishte qesharake, por ai tha se ishte gjithçka që mund të përballonte. Pastaj vendosa të shkoj tek një avokat dhe u përpoqëm ta pyesnim atë që të bënte një test atësie, por ai vazhdoi të gjente justifikime. Ai ende nuk e ka bërë atë!

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?