Mos u gënjeni nga emri i pasur që kanë, janë bërë të pasur pikërisht duke i votuar ju

Aktualitet

Mars, 29/2021

Gerti Fregjaj

Mos u gënjeni nga emri i pasur që kanë.. janë bërë të njohur e të pasur pikërisht duke i votuar ju.. para se ti votonit ju kanë qenë askusha.. merini çdo gjë që ju ofrojnë legalizime, euro, hipoteka, favoret te gjitha merini.. se ju takojnë.. ju a kanë grabitur ju, gjithsecilit prej jush.

Pooor Votën mos ia jepni në asnjë mënyrë.. se kanë bërë çdo të keqe ndaj kujtdo prej nesh.. përdhunim sistematik prej 8 vitesh, 96 muaj.. tek shëndetsia vdekjeprurëse, tek arsimi analfabetik, tek çmimi i lartë i dritave, tek çmimi i lartë i ujit, tek çmimi i lartë i karburantit, tek taksat e larta, tek papunsia në masë, tek gjobat pa kriter, etj.etj të këqija që asnjë pushtues nuk do i bënte…

Po humbën zgjedhjet janë të pafuqishëm.. janë për ndjekje penale dhe sekuestro të pasurive. Ti ndëshkojmë me votë masivisht, ti shporrim të babziturit, hajdutët, kriminelët…

Alternativa më e saktë dhe në shërbim të qytetarëve është padiskutim Partia Demokratike e Shqipërisë dhe Lulzim Basha #LulzimBasha #kryeministriishqiperise Nr.9. 🇦🇱✌🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?