Agron Shehaj takim me Studentët e “Marin Barlet”-it (FOTO)

Aktualitet Politike

MARS, 27/ 2021

Kandidati i PD per Tiranen, Agron Shehaj ka vazhduar takimet e tij elektorale edhe diten e sotme. Ai ka pas nje takim me studente te Universitetit “Marlin Barleti” ku edhe ka diskutuar me ta ceshtje qe kane te bejne me emigrimin e te rinjeve.

May be an image of 1 person, sitting dhe E brendshme

Postimi i plote:

Studentët e Marin Barletit më lanë mbresa me njohuritë, entuziazmin dhe vendosmërinë për t’ja dalë në jetë. Të rinj të tillë nuk duhet t’i lemë të largohen. Duhet ta bëjmë Shqipërinë një vend me mundësi dhe meritokraci, dhe ata do ta ndërtojnë këtu të ardhmen.

#ShqipëriaFiton#Voto9PD#Voto6AgronShehaj

May be an image of 1 person dhe sitting
May be an image of 1 person, sitting dhe E brendshme
May be an image of 1 person, sitting dhe E brendshme
May be an image of 1 person, sitting dhe E brendshme
May be an image of 3 njerëz, people sitting, people standing dhe E brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?