Nora Malaj: Petullat bekim apo mallkim??!!

Aktualitet

Mars, 25/ 2021

Kandidatja e LSI per Njesine 10 ne Tirane, Nora Malaj, sot eshte shfaqur ndryshe nga heret e tjera. Ajo ka postuar nje foto bashke me stafin e saj duke konsumuar petullat e mengjesit.

Postimi i plote:

Mirmëngjes njerez te mire! Thënia “shtepia eshte e zotit dhe e mikut “ është ajo që unë e dua më shumë . E në shtëpinë e shqiptarit petullat janë simbolikë e bollëkut e mirësisë. Edhe petullat kanë kohën e vet të pjekjes.Ndjehem e keqardhur kur mediat , përdorin bukën e vendosen në funksionin e shëmtuar të gjuhës të urrejtjes, shpifjes dhe atakimeve për interesa të ngushta personale.

Kur e verteta nxirret nga konteksti ,për të përbaltur të papërbaltshmen, sigurisht që fillimisht të trishton , pastaj fillon e qesh sesi tek ky vend i është ibekuar nga Zoti e i masakruar nga njerëzit. Parimi “shpif, shpif, se dicka do mbesi nuk funksionon me Nora Malajn.portaleve ju shkon përshtat shprehja e popullit : NGRIJI NUSE ATO VETULLA SE SI STI DUA ATO PETULLA.

May be an image of një ose më shumë njerëz, people sitting, people standing dhe E brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?