Fëmija në Berat i shkruan letër Bashës, ja çfarë i kërkon

Aktualitet

Lulzim Basha ka qenë sot në familjen Hasnetari në Berat gjatë vizitës së tij në këtë qytet. Ndërsa bisedonte me mikpritësit, Bashës i është afruar me ndrojtje një nga fëmijët e shtëpisë dhe i ka dhënë një letër. Kryedemokrati është befasuar nga ajo që kishte shkruar në letër i vogli.

Në letër djali shkruante “Basha hajde në Berat, Rama ik nga Berati”.

Basha ishte në shtëpinë e Aqif Hasnetarit si një nga familjet e vjetra të qytetit, e persekutuar nga regjimi komunist.

Image
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments