Luçiano Boçi përplaset fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca

Aktualitet

Kandidati për deputet i PDnë Elbasan Luçiano Boçi, është përplasur fizikisht ditën e sotme me biznesmenin Gjergj Luca.

Shkaku i përplasjes mes tyre nuk dihet ende. Boçi dhe Luca bëhet me dije se janë konfliktuar fizikisht në një lokal në Labinot.

Burime për mediat nga Elbasani bëjnë me dije se Luca ka kërcënuar Boçin dhe të dy më pas janë përplasur fizikisht. Si kandidati i PD për deputet dhe biznesmeni kanë bërë denoncimet e tyre në Prokurori.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments