I treti në listën e Elbasanit/ Lefter Gështenja “zapton”terrenin. Takon cdo banor…

Aktualitet Politike

I vendosur i treti ne listen e Elbasanit, kandidati per deputet, Lefter Geshtenja, nuk ka lene minute, ore dhe dite te javes pa u takuar me banore te zones se Librazhdit, Prrenjasit dhe gjithe fshatrave perreth. Kudo shihet nje fryme pozitive per te larguar kete te keqe qe ka zaptuar vendin dhe qe quhet rilindje, por jo rilindje e rilindasve tane te nderuar, por rilindje e bandave te krimit, droges dhe prostitucionit.

Gjatë ditës së sotme me qytetarët në Librazhd dhe Prrenjas. Të gjithë ndjehen të lënë në harresë nga qeverisja Rilindjes, të gjithë duan ndryshim. #ShqipëriaFiton✌🏻-shkruan Geshtenja ne nje postimet e tij.

May be an image of 5 people, including Lefter Gështenja and Arjan Karriqi, people sitting, people standing dhe E brendshme
May be an image of 4 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme
May be an image of një ose më shumë njerëz dhe people sitting

Mirënjohës për mirëpritjen nga banorët e qytetit të Prrenjasit. Për mua është emocionuese të shoh entuziasmin që ata kanë dhe deshirën për ti dalë zot nevojës së madhe për ndryshim.

Jam mëse i bindur që së bashku me ndershmëri, punë dhe dinjitet do mund ti kthejmë shpresën dhe sjellim ndryshimin që Prrenjasi kërkon. #Shqiperiafiton#ShqiperiaFit❤️n-shkruan ne nje postim tjeter kandidati Geshtenja.

May be an image of 5 people, including Ardian Zeneli and Lefter Gështenja, people standing dhe text that says 'D Partia Demokratike PRRENJASI'
May be an image of 6 people, including Lefter Gështenja and Arjan Karriqi, people standing, people sitting, E brendshme dhe text that says 'D Partia Demokratike PRRENJA'
May be an image of ‎4 njerëz, people standing, people sitting dhe ‎text that says '‎PRREN י‎'‎‎