Motra kërkon vëllain/ Ju lutem na ndihmoni (FOTO)

Aktualitet

Ne email-in e portalit tone, na ka mberritur shqetesimi i nje motre e cila kerkon vellain e saj te humbur prej 7 ditesh. Ne vendosem ta publikojme per ti erdhur sadopak ne ndihme kesaj familje, nepermjet ndjekesve te Sprint.al

Ja se cfare shkruan e motra:

Pershendetje SPRINT.AL

Ju lutem na ndihmoni! E dime qe nuk ka lidhje shume me Shqiperine, por vellai im jeton ne Londer dhe para 3 ditesh eshte larguar nga shtepia ku jetonte me shoket. Pa telefon, pa leke, pa dokumenta. Eshte nisur nga zona ‘Old Marylebone Road’ por mund te kete ecur gjatë dhe te kete levizur nga zona. Kemi bere denoncimin ne polici ne Londer, por akoma asgje, ju lutem mund ta shperndani foton e tij mbase e njeh dikush dhe e ka parë, pasi ajo zone ka shume shqiptare dhe ndoshta ju ndjekin ju. Nuk ka pasur probleme me parë, dhe s’ka probleme me asnjeri, vetem prej 6 ditesh vuan nga ‘deluzioni i persekutimit’, thoshte po me ndjekin se duan te me vrasin, ka qene ndoshta nen efektin e substancave narkotike, nuk e dime te verteten se ne jetojme ne Tiranë. Prej ditèsh jemi ne ankth, ju lutem, nje informacion nga ju mund te qetesoje zemrat tona. Vellezer dhe motra shqiptare ne Londer, na ndihmoni te gjejme vellain tone shendosh dhe mire 🙏🏻

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm