Një vajzë Skrapari që është bërë aq e dashur për durrsakët

Aktualitet

Kordinatorja e LSI per Durresin, Elona Guri, dje ka festuar ditelindjen e saj. Surpriza pafund ka pas nga stafi dhe simpatizante te LSI.

FOTO/ Elona Guri feston ditëlindjen, torta surprizë spektakolare. Një vajzë Skrapari që është bërë aq e dashur për durrsakët - Kryefjala

Durrsakët njihen si njerëz të ftohtë por jo kur bëhet fjalë për një vajzë që për pak muaj u bë e dashur për këtë qytet, ndaj sondazhet dhe komentatorët politikë e konsiderojnë pikë të fortë të imazhit të ri qe LSI ka ngritur ne këtë qytet dhe fitimtare në zgjedhjet e 25 prillit.

Vajza nga Skrapari u ka rrëmbyer zemrën të gjithë durrsakëve, ndaj stafi i saj kishte menduar nje tortë suprizë me Elonën te paraqitur si kapitene meqë tashmë puna e saj lidhet ngushtë me qytetin bregdetar dhe urimin me “pseudonimin” e saj të ri ‘Edhe 100 kapitene”.

Guri është një vlerë e shtuar për Durrësin, të cilën e shikojnë si një ndër alternativat më të mira për ta votuar më 25 prill.