Lum sharjesh dhe fyerjesh ndaj Ambasadores Amerikane në Tiranë

Aktualitet
 • Pas vleresimit qe DASH- i beri ish prokurorit te diktatures dhe ish gjyqtarit te gjykates kushtetuese i akuzuar se nuk justifikoi pasurine prej 100 milion lekesh si dhe qendrimit te tij ne menyre te jashtligjshme ne postin e e kesaj gjykata, kane qene te shumta sharjet dhe fyerjet ne drejtim te amabasads amerikane ne Tirane si dhe vete departamentit te shtetit per kete fyerje te madhe qe i behet popullit shqiptar.

LEXONI ME POSHTE DISA NGA KOMENTET NE FAQEN E AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE:

 • Shkelqim GjocukaËshtë një nga skandalet më të turpëshme të diplomacisë amerikane në Shqipëri. Qofshi ju që jeni. Turp!23
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar1 përgjigje
 • Aeroporti VloresPo nuk ishte gjynah Ramiz Alia,Nexhmije Hoxha,Hysni Milloshi qe e shtrenguat doren e nuk i dhate nje dekorate. Sa te padrejte 🤔31
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
 • Kastriot Agim MyftarajKy eshte thjesht nje skandal, nje vleresim per nje hetues te DIKTATURES KOMUNISTE, njeriu qe ka torturuar, denuar njerez ne periudhen me te veshtire te historise sone, nje komunist qe ka ushtruar dhune ne shkelje te te drejtave themelore te njeriut qe USA i ka busull per demokracine e saj.Dvorani per te gjithe shqipetaret eshte nje ish kriminel i regjimit diktatorial, me vone nje gjykates i korruptuar me pasuri te pajustifikuar dhe qe njihet boterisht si njeri qe ka shkelur ligjin dhe eshte teresisht person politik.Kjo eshte nje gje e trupshme per Ambasaden e USA, nje fyerje per shqiptaret qe e njohin me mire se ju Dvoranin e komunizmit dhe Dvoranin e korruptuar te diktatures.Me kete politike qe ndjek ambasadorja Kim per here te pare ne Shqiperi po krijohet nje fryme anti amerikane, me politiken qe ndjek ambasada ne Tirane po humbet besimi dhe ndjenja e deshira Amerikane dhe po kuptohet se kjo politike nuk eshte e mira e popullit shqiptar, nuk i sherben demokracise se vendit dhe aq me pak drejtesise e luftes kunder korrupsionit.DVORANI ESHTE NJE KRIMINEL I KOMUNIZMIT DHE NJE I KORRUPTUAR I DEMOKRACISE.Qytetaret dhe populli shqiptar e di se kjo eshte nje politike e gabuar qe ndjek ambasada dhe krijon vetem nje pakenaqesi te madhe dhe zhgenjim.TURP DHE E PAVERTETE AJO QE JU BENI, NJE SKANDAL DIPLOMATIK.31
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 13orë
  •  · Redaktuar
  • Dilavis AbeshiKastriot Agim Myftaraj ,komunist i biri i komunistes,Katerina Tabllo ,mjeke qe dhe femijet kur i shtronim ne spital u bente dallimin klasor .3
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 13orë
  • Arben ProgriKastriot Agim Myftaraj E kam thene,por nuk e kane besuar,dale dale pas 26 P. avazi.
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 13orë
  • Igli IgliKy eshte nje skandal..Sikur te nenshkruhet nje peticion me firmetare intelektual dhe ish te-denuar politik,.ku ti kerkohet terheqja e asaj certifikate duke i sqaruar se kush eshte ky Dvorani famshem, dhe ti drejtohet presidentit Amerikan Joe Biden, qe … Shiko më shumë5
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 13orë
  • Fitnete Sharra KodraKomunistët përfundimisht janë të pandreqshëm.1
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 1orëShkruaj një përgjigje…
 • Elvis SejkoPo Gramoz Ruçi kur e ka radhën? Sa më shumë promovoni hetuesit e diktatures aq më shumë i tregoni popullit shqiptar i cili priste Aleatet qysh prej 1944 se në cilin krah të historisë keni qenë dhe jeni! Sa turp!24
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë3 përgjigje
 • Merita Kaculi BogdaniPoshte felliqsirat e komunizmit dhe super te korruptuarit e drejtesise …bravo amerika cdo dite e me teper humbasim besimin dhe zhgenjimin ndaj jush..18
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Veledin NanajShokut Gramos Ruçi kur do tia jepni medaljen kalores i demokracise?!4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë
 • Sadri IsufiËshtë jo vetëm e turpshme kjo, është poshtëruese.Ngjason me traktet e Zërit të Popullit.Lavdi Marksizëm-Leninizmit fitimtar!… Shiko më shumëPause GIFTnor3
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 16orë
 • Enkeleid OmiHow much did edirama pay the embassy to give this to one of the most corrupted person on the juridical system in Albania. All of the ambasadors in Albania are getting richer after they leave the post. SHAME on YOU Mrs Ambasador3
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · Shiko përkthimin
  •  · 17orë
 • Miranda RiraÇfarë përbuzjeje! Kaq shumë para të investuara në eksperimentin sui generis të quajtur reformë në drejtësi, e cila përfundoi duke u fronuar në pushtetin politik!1
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · Shiko origjinalin (Anglisht)
  •  · 12orëPërkthe të gjitha komentet
 • Izet DurakuTa ketë me jetë të gjatë Departamenti i Shtetit gjyqtarin shqiptar Dvorani! Nuk më duket se ka punuar ashtu si lavdërohet, por qëndroi në detyrë nja 6-7 vjet pasi i kishte mbaruar mandati.Kjo reforma që po na shitet si kryevepër e ka lënë kaq vite der… Shiko më shumë1
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 10orë
 • Ermal Carahapni syte mos eshte ndonje lapsus ..ku qenkan kto kriminela .se politika eshte full asgje skemi pare..kshu qe ju lutem rishikojeni dhe nje here aman se u bem gaz i botes me kto çmime
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë
 • Lekë ZahariajAty le te vuajne burgun ata te korruptuarit qe denoi Dvorani,apo jo people? 🤣2
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Lubjana LubaShko coja Rames se nga ai e ke peshqesh .
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
 • Lul MataLidhe lotin me rryp sigurimi 😂!3
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Emigrantet Keratea-AthineKomisjoni i Venecias ja paska fut kot atehere?!4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
 • Alket TurkuNa hapet barkun ju te ambasades sikur jeni varsit e rames.🤮🤮🤮🤮🤮🤮1
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Korab AlikoJeni bere si Zeri i Popullit!
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 15orë1 përgjigje
 • Flora AlliuMos eshte 3d dhe kjo se ska mundesi te behet ky gomarllek nga ju Ose krim po vrisni shpresen ✌
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 12orë
 • Rexhina MaxAmbasada e SHBA po vepron ne menyren me te keqe kjo fal kapjes nga xhorxh soros .Nuk lat kriminel te ishsigurimit pa i dhen viza ,tashti po i dekoroni ,bashkanghitur dhe veprime te tjera qe ky popull i din mir por pranon te heshti se SHBA NUK JAN VETEM… Shiko më shumë2
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Rexhina MaxKeto i beni ju sherbetoret e sorosit qe ka kap drejtesin nga banda e korupsjoni.
 • Tasim Gurakuqibravo Kimete….1
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Robert HaxhiMë kujton filmin Kapedani..Kur i tha Bequa xha SulosShiko se mos me ngaterron me ndonjë tjater ..!Pa shikoni se mos e ngaterrini me ndonje tjater..! Ju bëj rixha !!!84
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë3 përgjigje
 • Ajet DelajTë nderuar punonjes të Ambasades të vendit tim ju lutem perktheni commentet dhe vendosni ne tavolinen e Ambassadores Kim.Reagime me negative nuk kam lexuar ne veb site e Ambasades sone ne Tirane për nje vendim të State Department ndonjehereThank you in advanceBest RegardsAjet DelajNew York87
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orëMë të përshtatshmet janë zgjedhur, kështu që disa përgjigje mund të jenë filtruar.
  • Artur HoxhaAjet Delaj ka kohe qe kjo godine nuk perfaqeson me USA-n,eshte kthyer ne vendstrehim te gjithe krimineleve komuniste25
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë
  • Shkelqim JahajAjet Delaj Mendoj te gjeni ju ne SHBA nje mundesi ti beni te ditur departamentit te shtetit kete fakt se ketu ka mbaruar gjitheçka.7
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë
  • Ledieltoni BardhoShkelqim JahajKur ti thua ka mbaruar gjithcka komunistet hajdut marrin zemer me shume.E kemi nen kthetra thone kete popull. … Shiko më shumë6
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë
  • Ajet DelajShkelqim Jahaj Zoteri une jam qytetar American dhe Lavdi Zotit e kam mundesine ta kryej detyren ndaj Atdheut tim por dua të jem korrekt edhe me Ambasadoren e vendit tim znj. Kim pasi ju e dini se FB e Ambasades nuk e menaxhon Ambasadorja .Të pershend… Shiko më shumë6
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë
  • Ajet DelajDeshiroj të bie ne vemendjen e cdo Shqiptari se me ane të Google eshte rrezuar Mubaraku i Egjyptit. Prandaj reagimi ndaj se keqes me minimumi 1 milion message ne institucionet Americane po ju garantoj se do merrnim reagimin e duhur.Respekte5
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 16orë
   •  · Redaktuar
  • Filmat Shqiptar HDAjet Delaj Likes faqes ju lutem nga zemra
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë
  • Kioska LiutBoni tag te gjith U.S. Department of State dhe Joe Biden1
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë
  • Ajet DelajKioska Liut I know Thanks 🙏
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · Shiko përkthimin
   •  · 16orë
  • Riza DaciAjet!Ne Shqiperi nuk ka Ambasade Amerikane.Paguan Dep.Shtetit qerane,ama eshte komplet te emruar te Soros dhe sigurimsa qe bejne vetem punen e Soros7
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 16orë
  • Ardit DashajAjet Delaj Me duket se nuk po e kupton cfare ndodhi… nuk eshte siti i nje Ambasade qe shpalli nje njeri kapion edhe pse ne nuk perdorim gjuhen superlative per keto raste, por ishte Departamenti i Shtetit Amerikan ai qe shpalli dicka e fjalia “FB e am… Shiko më shumë3
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 16orë
   •  · RedaktuarShiko 6 përgjigje më shumëShkruaj një përgjigje…
 • Edi TiranëFaleminderit shumë për nderin që i bëtë vendit tonë. Tani presim edhe dekorimin e Gramoss Ruçit si promovues i vlerave demokratike dhe i buzëqeshjes së humbur.Rroftë populli Vietnamit ✌🤔
 • Baftjar KadaDASH-i dhe OSBE ODHIR a jane ne kontradikt me njera tjetren, ne kete rast ,me sa dime opinjoni i OSBE ODHIR e ka shpall kampion ne hedhjen e shurres Dvoranin. Tung!34
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë1 përgjigje
 • Bert PetritiMe siguri nuk kishit kë të shpallnit tjetër. Shihni se mos gabimisht keni marrë si pikë referimi dënimet që ky zotëria ka dhënë para vitit 1990, për ta vlerësuar kampion!107
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë17 përgjigje
 • Adrian SpahiuKy eshte nje sinjal. Dhe mos harroni pritet te mbyllen dhe zgjedhjet e 25 prillit ne shqiperi pastaj do fillojne kapjet e kokave. Perpara vetem zhurme do behet e do behen publike gjerat. Mendoj ky vit eshte viti antikorrupsion per shqiptaret. Gjithse… Shiko më shumë15
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 16orë5 përgjigje
 • Edvin CamiPërfundimisht, nuk ka kala që s’marrin komunistët.35
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë5 përgjigje
 • Gazmir KoxhajUrime dhe sa me shume perkushtim drejtesis se shume pritur!10
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë2 përgjigje
 • Igli IgliPer turpin e Ambasades, kto komente duhet ti shkojne ne tavoline administrates Biden dhe te marre masa kunder ktyre kinezerive qe sjellin ktu dhe luajn troç me kete popull.Dvorani eshte njeriu me i korruptuar i sistemit drejtesise, ajo certifikate ka… Shiko më shumë58
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë20 përgjigje
 • Dritan KabaMe propozim te DASH, Biden do i akordoje Nexhmije Hoxhes Medaljen e Lirise (pas vdekjes)Dedikimi eshte: kontribut te çmuar ne luften kunder besimeve fetare dhe prones private!28
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 14orë1 përgjigje
 • Genc PecnikajShame on you!!!!Si mund të vlerësohet një njeri i tillë që është shembulli “MODEL” i njeriut të korruptuar??A ishte ky Dvorani i cili nuk deklaroi dhe i fshehu rreth 100milion lek “nën jastek” , dhe ku u justifikua mëpas gjoja se “…harrova per t… Shiko më shumë34
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë2 përgjigje
 • Rey OrtonJepini edhe nje medalje Baba Takut per metoda te avancuara per kohen ne lidhje me torturat dhe denimet qe ka dhene kunder atyre qe kishin ideal Shtetet e Bashkuara te Amerikes !!18
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë1 përgjigje
 • Besnik BalliuKetu me ben te mendoj qe ambasadat nuk e bejne punen si duhet ne Shqiperi! Thjesht mbushin valixhet ne cdo qeveri qe ka pushtetin! Kjo ndodh ne shtete si Shqiperia apo Afrikane!!
  • Saimir LuliEsht per te qeshur por dhe per te qar kur sheh nivelin e ulet ne te cilin ka ren dep, i USA”nese eshte e vertet “…..Ju lutemi mos luani dhe mos ofendoni inteligjencen e shqiptarve.PsJu sugjeroj te lexoni raportin e komisionit te venecias per “kampionin” ne fjalTurp te keni ……..21
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë3 përgjigje
  • Safet QoseNa vjen shume mire kur nje aleat i madh ben vlersimin pozitive te nje qytetari qe i eshte besuar detyra me e rendesishem ne drejtesi Por jam shume i habitur nga disa politkane te vendit Tim qe nuk perkojne aspake me kete vleresim per detyrim… Shiko më shumë5
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë
  • Nikolin GjiniEhh ku eshte katandisur ky vend. Mer cmim kunder korupsionit dhe per kete drejtesi te re 😂😂😂ky qe hengri nga parate tona tete vjet pa mandat ne gjykate te larte dhe vendime te dyshimta qe dha. Boll tallet b….en me kete milet.10
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë2 përgjigje
  • Redis MarkuRaporti i Komisionit te Venecias dmth ja paska futur kot, i paska rene ne qafe!!!18
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë1 përgjigje
  • Brigels DervishiE bën gjyshen të virgjër përfundimisht !8
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë1 përgjigje
  • Ardi MalajKampion ne profilin amator besoj., se me profesionizmin eshte larg!Tani e ka radhen Gramozi., per bemat heroike te tij…12
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 17orë
  • Tasha CipiEshte ne vazhdim te cmimit te ushqimit,qe mori Ramiz Alia,me kete motivacion ,si populli me i mire ushqyer ne bote .Ishte viti 1985 ,kur nuk kishte as buke ….19
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë
   •  · Redaktuar1 përgjigje
  • Zona E Ligjit TiranëPo 100 miljon qe kishte fshehur nen jastek ky per veting u harruan???😂😂😂😂😂9
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë4 përgjigje
  • Gesti DalipiNuk ka ndodhur ndonjehere me pare. Perpos faktit qe vetem korrupsionin qe nuk ka luftuar ky! Dash dhe Ambasade e shteteve te bashkuara te Amerikes te dekoroi e promovoi nje figure te Komunizmit!!! 2021! Turp! Me kete veprim po njollosni vlerat dhe idea… Shiko më shumë9
   • Pëlqej
   •  · Përgjigju
   •  · 18orë
   •  · Redaktuar
  • Vin KadiuOre seriozisht e keni ju ?!18
   • Pëlqej
 • Redis MarkuRaporti i Komisionit te Venecias dmth ja paska futur kot, i paska rene ne qafe!!!18
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  1 përgjigje
 • Brigels DervishiE bën gjyshen të virgjër përfundimisht !8
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë
  1 përgjigje
 • Ardi MalajKampion ne profilin amator besoj., se me profesionizmin eshte larg!Tani e ka radhen Gramozi., per bemat heroike te tij…12
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Tasha CipiEshte ne vazhdim te cmimit te ushqimit,qe mori Ramiz Alia,me kete motivacion ,si populli me i mire ushqyer ne bote .Ishte viti 1985 ,kur nuk kishte as buke ….19
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
  1 përgjigje
 • Zona E Ligjit TiranëPo 100 miljon qe kishte fshehur nen jastek ky per veting u harruan???😂😂😂😂😂9
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  4 përgjigje
 • Gesti DalipiNuk ka ndodhur ndonjehere me pare. Perpos faktit qe vetem korrupsionin qe nuk ka luftuar ky! Dash dhe Ambasade e shteteve te bashkuara te Amerikes te dekoroi e promovoi nje figure te Komunizmit!!! 2021! Turp! Me kete veprim po njollosni vlerat dhe idea… Shiko më shumë9
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
 • Vin KadiuOre seriozisht e keni ju ?!18
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
  2 përgjigje
 • Olsi MuçiJeni mirë ju të DASH dhe Ambasada Amrikane apo ju ka zënë semundja e komunizmit . Ju ka bere motra Kinë si vetja.9
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Merita KodraNdofta z.Blinken e ka pas ne tavoline nga paraardhesi kete lajm, se me sa duket ka nje lidhje; Presidenti Trump pelqente Presidentin Putin te Rusis, ndersa Dvorani futi ne burg qytetar te Shkodres qe hodhen bustin e Stalinit. Kjo dhe apartamente te fal… Shiko më shumë8
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Lorenc GogaDilni dhe kerkoni ndjese publike sepse nese shqipetaret humbasin besimin tek ju, ky vend do te kete probleme te pa imagjinueshme!4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 11orë
 • Avenir IbershimiSeç me kujtoi nje tjeter çmim, ate per ushqimin te dhene ne Meksike ne fund te viteve ’80 , kur ne te vertete furnizoheshim me tollona. E si atehere, qesha!4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 16orë
 • Ardit LuariZoteria mund te kete ndikuar ne ngadalesimin e mekanizmit te korrupsionit dhe qofte edhe per kaq ka merite dhe sh mire qe dekorohet, por pritshmerite per reformen ne drejtesi sa vijne e behen me te largeta. Rrotacioni eshte nje mekanizem qe funksionon … Shiko më shumë4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Iv ShazivariPaska fillu byrektorja e saliut ,ilirit dhe lulit sulmin kunder imperializmit amerikan!15
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  7 përgjigje
 • Pashk NdociOrti cfare mostre, deri ketu deperton mafia e morrave te kuq, te firmose sekretari shtetit per nje persekutor tw hoxhizmit e per nje te demaskuar nga komisioni venecias?6
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 10orë
  1 përgjigje
 • Altin KaraulliKur merr cmim Nobel Obamba qe hodhi 100,000 bomba mbi femijet e Sirise – qe NUK iu nenshtrua Globalisteve, atehere mos ngelte asnje xhelat komunizmi dhe bandit demon-kracie pa dekorate.Me kete rast ta kemi te qarte te gjithe sa i vlen lekura Nobelit s… Shiko më shumëBefore you go, Obama: 'Has any other Nobel Peace Prize-winner dropped 100k bombs?'RT.COMBefore you go, Obama: ‘Has any other Nobel Peace Prize-winner dropped 100k bombs?’Before you go, Obama: ‘Has any other Nobel Peace Prize-winner dropped 100k bombs?’8
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  •  · Redaktuar
 • Pajtim SulaBravo! Ky person e meriton ! Ne gjyqin ndaj Metes une kam qen deshmimtar i thirrur nga Gjykata dhe aty pash qe ky person nuk toleronte edhe pse behej fjal per Meten! Respekte per kete person qe plotson te gjitha parametrat e nje gjykatsi i pakompromen… Shiko më shumë14
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  2 përgjigje
 • Jonida TashiKjo eshte mbeshtetja juaj per reformen ne Drejtesi.Bravo SHBA,po bravo dhe juve te Ambasades Amerikane ne Shqiperi!5
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  1 përgjigje
 • Indrit SharraPropozoj te dekorojne Enver Hoxhen ,tani se gjynah I paskemi rene ne qafe kot .8
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë
 • Niku NikuKy është turpi i Shqipërisë dhe drejtësisë gjithë xhelatët e korruptuar te komunizmit po i mbron ambasada amerikane8
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
  1 përgjigje
 • Viktor FrrokajPrekurori qe denoi me burg ata qe rrezuan bustin e STALINIT ne shkoder…4
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 17orë
 • Altin Musa RakipiJepini edhe nje certifikat mirenjohje pas vdekjes Shokut Aranit Cela se edhe ai e ka luftuar krimin dhe korrupsionin7
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Bershimi AntonNëse ky është kampioni, imagjinoni si janë të zgjedhurit prej tij.7
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Niku NikuPo Arben Ahmetaj kur do ta marrë dekoratën nga USA 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️12
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Nesim Cakahahhaah ndaj po shkon tatpjet amerika se ben vlersime te tilla 😉lum si ne qe kemi 🤣5
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Zenel DervishiPo me vjen gjynah per Enverin qe vdiq pa mor 1 çmim nga ju 😛19
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Ervis BushiTe vetmet arrestime qe ka bere ky Jane per axhitacionpropagand, posht komunistat.5
  • Pëlqej
  •  · Përgjigju
  •  · 18orë
 • Jakup GjocaZoterinj Amerikane: A mund te jete kampion i Drejtesise Shqiptare ne 2021 Hetuesi i Diktatures te 1990? Pse talleni me shqiptaret? Ae dini qe Ardina Dvorani, ka qene hetuesi i Diktatgures, qe denoi me BURG shkodranet qe rrezuan bustin e Stalinit ne … Shiko më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *