Bamir Topi jep dorëheqje nga drejtimi i FRD-së

Politike

Kryetari i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi, jep dorëheqjen nga drejtimi i partisë që themeloi vite më parë.

Ashtu siç bëri me dije me herët newsbomb.al, dorëheqja e Topit është e pakthyeshme dhe e parevokueshme. Shkak, është bërë përplasja me sekretarin e Përgjithshëm të FRD-së Sali Shehu.

“Në shprehje të vullnetit TIM, deklaroj dorëheqjen në mënyrë të menjëhershme dhe të parevokueshme, nga detyra e Kryetarit të Partisë “Fryma e re Demokratike”

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments