Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve, në një kohë kur na ndajnë nga zgjedhjet pothuajse 10 javë.

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi do të nisë rreth orës 08:30 në selinë e PS-së. Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments