LSI i ka dyert e hapura për këdo që do të ndryshoj Durrësin dhe Shqipërinë.

Aktualitet Politike

Kryetarja e LSI per Durresin ka bere nje apel nga profili i saj ne rrjetet sociale duke ftuar kedo te ri, te vjeter dhe te cdo lloji bindjeje qe ti bashkohet kesaj force per te ndryshuar realitetin ne Durres, por edhe ne gjithe Shqiperine.

Postimi i saj i plote

LSI i ka dyert e hapura për këdo që vlon nga dëshira për të ndryshuar Durrësin dhe Shqipërinë.

LSI – BASHKOHU EDHE TI.

KONTJANA KUÇI

Kryetare e LSI Durrës#DurresiShtepiaJuaj🌹#LSI🌹

May be an image of 1 person dhe tekst