PD-LSI: Atmosfere pozitive opozitare në Korçë

Politike

Pavarësisht se PD dhe LSI duket se me të gjitha gjasat do të shkojnë me lista të veçanta në zgjedhje, në Korçë ka një atmosferë më të bashkuar.

Drejtuesi politik i PD, Edmond Spaho dhe kandidati kryesor për qarkun nga LSI, Endrit Braimllari janë kapur sot duke pirë kafe ‘kokë më kokë’ në një nga lokalet e qytetit juglindor.

Duket se në Korçë nuk është prishur atmosfera opozitare, dhe Spaho me Braimllarin po bashkëpunojnë gjatë fushatës.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments