Fushata/ Taulant Balla i kosit barin në oborrin e një zonje në Mollas të Cërrikut.

Aktualitet

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar një foto duke kositur barin në oborrin e një zonje në Mollas të Cërrikut.

Bashkëngjitur fotos, Balla ka shkruar një thënie të Çajupit: “Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”.

Kohët e fundit Balla është rikthyer në vendlindjen e tij, ku ka filluar edhe takimet me banorët e zonës për fushatën e zgjedhjeve.

Balla është angazhuar në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 prillit dhe pritet të jetë në krye të listës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *