Kryemadhi prezanton projektin për mbështetjen e fëmijës

Politike

Kryetarja e Levizjes Socialsite për Integrim ka bëtrë public me nje shensim ne facebok edhe projektin e LSI për financimin e një programi që mbështet fëmijët që lindin.

Ja postimi:

Ky është mekanizmi financiar i investimit, me të cilin do të funksionojë programi NGA BEBJA NË BEBE.

do fëmijë që lind gjatë qeverisjes së LSI, kur të rritet dhe të bëhet vetë me fëmijë, do të ketë mbështetje financiare në vlerën rreth 25 000 USD për të nisur jetën e re prindërore.

SHQIPËRIA SHTËPIA E TË RINJVE

https://fb.watch/3oVFLdb5Z9/

Image
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments