Koalicioni incineratorëve, Malltezi: Tani duan të vjedhin edhe me Arbitrazh

Aktualitet

Jamarbër Malltezi ka denoncuar një tjetër skandal të koalicionit të incineratorëve, atij mes Edi Ramës, Arben Ahmetajt, Erion Veliaj, Ben Blushit, Mirel Mërtirit dhe Klodian Zotos.

‘Rama-Ahmetaj-Veliaj-Blushi-Mertiri-Zoto po duan të vjedhin edhe duke bërë gjasme arbitrazh!

Regjistron një kompani guackë në Hollandë, bën një aferë apo merr firmë nga Koka apo Ahmetaj dhe pastaj përdor firmën e ministrit të korruptuar për të bërë presion për të vjedhur qindra milionë euro para publike’, shkruan Malltezi në Facebook.

‘Hajdutë e zuzarë të këtillë nuk kishim parë gjë akoma’, përfundon denoncimin Jamarbër Malltezi.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?