Basha: Nëse nuk e ndalim, Shqipëria do përballet me krizën e urisë

Politike

Lulzim Basha thotë se në 8 vjet qeverisje, Edi Rama dështoi në çdo sektor dhe shkatërroi ekonominë shqiptare.

“Për 8 vjet Rama dështoi në çdo sektor dhe e shkatërroi ekonominë. Shpenzimet për të jetuar dhe papunësia rriten çdo ditë. Ne do të sjellim shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Basha, ndërsa ndan dhe video-mesazhin e mëposhtëm.

Sipas kreut të PD, nëse Rama nuk ndalet sot, “Shqipëria do të përballet me një krizë urie”.

https://fb.watch/2OB_WQqrMP/

avast kaufen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *