SKANDAL! Bandite me uniforma policie rrahin të miturin pas proteste, e bëjnë për spital (VIDEO)

Aktualitet

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur një i mitur merret me ambulancë pas protestës së djeshme në Tiranë. I riu sipas personit që ka regjistuar videon është rrahur nga Policia.

Për shkak të moshës dhe gjendjes së rënduar, i mituri merret me ambulancë dhe dërgohet në spital, ndërsa të pranishmit thonë se dy mjekët që e mbajnë nën kujdes mjekësor i injektojnë adrenalinë për t’i rritur rrahjet e zemrës.

Ndërkohë, vetë i fëmija i mitur mezi merr frymë dhe rënkon brenda në ambulancë. “Pse me m’rraf mua. Ça bëra unë”, thotë i riu./NEWSBOMB.AL/

Ndiqni videon e mëposhtme:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?