Vajza e Robert Alian fituese e “The Voice” në Belgjikë

Art

Gala Aliaj u shpall fituese e The Voice Kids në Belgjikë. Në Top Finale, Gala performoi “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele.

 “Kjo është e pamundur. Nuk mund ta besoj. Faleminderit të gjithëve,” shkroi adoleshentja në Instagram”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?