Shpërthen në flakë makina e Ermal Mamaqit, bashke me te dhe sopranoja Inva Mula. VIDEO

Aktualitet

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku janë përfshirë disa personazhe të njohur shqiptar, të fushës së artit.

Makina me të cilën udhëtonin aktori Ermal Mamaqi, sopranoja Inva Mula dhe bashkëshorti i saj profesori Hetem Ramadani, shkrimtarja Mirela Sula etj, ka shpërthyer në flakë rrugës për në Tropojë, aty për ku dhe ishin nisur artistët.

Menjëherë ata kanë dalë nga makina të traumatizuar, ndërsa falenderojnë sopranon Inva Mula që i ka nxitur të dalin nga makina pak para se ajo të shpërthente në flakë.

Shikoni videon e shpërndarë nga shkrimtarja Mirela Sula:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?