Shkëlzen Berisha i shkruan Ballës: Pse ke frikë të shkosh në SPAK?

Juristi Shkëlzen Berisha iu përgjigj komenteve të numrit dy të socialistëve, Taulant Balla në Kuvend. Ai tha se SPAK duhet të nisë hetimet ndaj Berishës.

“Tualet, pse ngjiresh duke i bërë thirrje SPAK-ut dhe nuk shkon vetë aty të bësh kallëzim?

Nuk të pinë ujë shpifjet apo ke frikë nga ndonjë hetim për apartamente të dhuruara, për udhëtime, shpenzime e tendera me trafikantë droge.

Mos u lodh duke folur në emër të SPAK-ut tualet, shko dhe bëj kallëzim! Brenda javës paditesh për shpifje!” shkruan Berisha

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments