Situate alarmante/ Viktima e 6 brenda ditës nga Covid, vdes dhe një grua në Vlorë

Aktualitet

Një grua e cila dyshohet se është e infektuar me koronavirus ka humbur jetën mesditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se gruaja e moshës 40 vjeçe është dërguar me urgjencë në spital, pasi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Asaj i është bërë tamponi dhe nesër pritet të dalë  përgjigja.

Gjatë paradites një 42-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv.

Zyrtarisht ministria e Shëndetësisë sot raporti 4 viktima.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *