Basha pas pak në konferencë urgjente, do flasë për aktualitetin politik

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të dalë pak pas në një konferncë për shtyp. Vlen te permendet se pak me pare Rama ka deklaruar se mbeshtet listat e hapura dhe ndalimin e koalicioneve, kerkese kjo e opozites parlamentare, duke prishur keshtu marrveshjen e arritur me 5 qershor me ndihmen e SHBA dhe BE.

“Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha, do te kete pas pak nje konference per shtyp per t’iu pergjigjur pyetjeve te gazetareve per aktualitetin politik.”, njofton PD. 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments