Hidhet nga kati i 27-ë, regjisori i njohur…

Regjisori dhe filantropisti i njohur amerikan, Steve Bing ka ndërruar jetë në moshën 55-vjeçare.

Karriera e tij në prodhimin e filmit filloi kur ai trashëgoi 600 milionë dollarë nga gjyshi i cili kishte një sërë pasurish të patundshme.

Detajet rreth vdekjes së tij u zbuluan së pari nga TMZ ditën e hënë, ndërsa theksohet se prodhuesi dhe regjisori vdiq pasi u hodh nga kati i 27-të i ndërtesës në lagjen City Century, ku ai jetonte.

Deri më tani raportohet se ai ishte në depresion gjatë periudhës së koronavirusit, por është ende e paqartë nëse kjo kishte arsyeja e vetme që e shtyu regjisorin drejt vetëvrasjes.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments