Yuri Kim takon Presidentin Meta.

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Yuri Kim do të zhvillojë këtë të premte një takim me Presidentin Ilir Meta.

Nuk dihet ende tema konkrete e takimit por në fokus do të jenë zhvillimet politike, reforma zgjedhore si dhe platforma e Presidentit Meta me 14 pika, e cila u publikua rreth një javë më parë.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments