Yuri Kim përshëndet vendimin e Bashës: Presim nga liderët e tjerë të njëjtën udhëheqje

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim përshëndet vendimin e PD dhe Bashës për të përfunduar Reformën Zgjedhore.

Kim bie dakord me këtë vendim dhe gatishmëri ndërkohë që pret edhe liderët e tjerë të kenë të njëjtën gatishmëri udhëheqjeje.

STATUSI NGA YURI KIM

Ne mirëpresim vendimin e Kryetarit të PD Lulzim Basha për të përfunduar reformën zgjedhore. Ne mezi presim liderë të tjerë që tregojnë udhëheqje të ngjashme.Ambassador Yuri Kim@USAmbAlbania

We welcome the decision of DP Chair @lulzimbasha_al to conclude electoral reform. We look forward to other leaders showing similar leadership.17Twitter Ads info and privacySee Ambassador Yuri Kim’s other Tweets

(BalkanWeb)

0 0 vote
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments