Deputetja thyen karantinën dhe fillon plazhin me të bijën (FOTO)

Behet fjale per deputeten e opozites parlamentare, e cila ka filluar plazhin së bashku me të bijën. Kjo ndodh nje kohe qe ka nje akt normativ qe ndalon futjen ne det, por qe edhe shoqerohet me masa ligjore.

Ka qenë vetë Hajdari ajo e cila ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet së bashku me të bijën në rërë duke shijuar rrezet e diellit.

Qeveria ka filluar me lehtësimin e masave dhe me shumë gjasë do të ketë edhe sezon turistik veror, pra plazh por ndryshe nga vitet e tjera nën masa sigurie.

999999.jpg

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments