Një gazetar në Shqipëri i prekur nga Covid-19

Aktualitet

Një gazetar në Shqipëri është prekur nga COVID 19 në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht nga drejtoresha e ISHP, Albana Fico në përgjigje të interesit të medias.

Ndërsa konfirmoi rastin Fico tha se gazetari është në gjendje të mirë shëndetësore, është vetëizoluar dhe po monitorohet nga mjeku i familjes.

(BalkanWeb)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *