Tjetër grup prej 60 infermierësh nga Shqipëria në ndihmë të Italisë

Aktualitet

Është ky lajmi i minutave të fundit.

Niset një grup tjetër prej 60 infermierësh nga Shqipëria në ndihmë të Italisë.

Në kushtet kur në vendin tonë numri i vdekjeve si pasojë e covid 19 është i ulët, por edhe i pacientëve të shtruar gjithashtu, mesa duket është parë e udhës të niset edhe një grup tjetër.

Megjithatë pritet një informacion zyrtar dhe i detajuar për këtë nisje të beftë.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments