Lajm i mirë: Shërohen 5 mjekë dhe infermierë nga COVID 19

0

Përmes një postimi në ‘Facebook’, ajo deklaron se numri i personelit mjeksor të shëruar deri më tani shkon në 13, ndërsa numri total i pacientë të shëruar nga koronavirusi në vendin tonë deri më tani është 67.

Kujtojmë që sot në Shqipëri janë shënuar 16 raste të reja me Covid-19 duke e çuar në 259 numrin e përgjithshëm të të prekurve.

Postimi i plotë:

COVID-19/Lajm i mirë

Edhe 5 mjekë dhe infermierë të shëruar

Shkon në 13 numri i personelit mjekësor të #shëruar në Tiranë dhe Durrës

Deri tani janë 67 pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me COVID-19

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author